Kontakt

aronsen-logoForlaget ARONSEN
Gammel Kongevej 1
1610 København V
Telefon: 2991 3778

Kundeservice: kundeservice@forlagetaronsen.dk
Info: info@forlagetaronsen.dk

Forlaget modtager gerne manuskripter til udgivelse.
Manuskripter sendes i print til forlagets adresse. Forlaget vil derefter give svar inden 3 måneder.
Vi udgiver ikke digte, noveller og børnebøger.

  • Siri Aronsen

    Owner / Founder FORLAGET ARONSEN / MY FAVORITE PLANNER
    siri@forlagetaronsen.dk

  • Majse Stricker

    Editor / Social media / MY FAVORITE PLANNER /
    Executive Assistant
    majse@forlagetaronsen.dk

  • Julie Fønskov

    Social media / Assistant
    julie@forlagetaronsen.dk

  • Jens Pedersen

    Editor
    jens@forlagetaronsen.dk