Kontakt

aronsen-logoForlaget ARONSEN
Gammel Kongevej 1
1610 København V

Kundeservice: kundeservice@forlagetaronsen.dk
Info: info@forlagetaronsen.dk

Forlaget modtager gerne manuskripter til udgivelse.
Manuskripter sendes i print til forlagets adresse. Forlaget vil derefter give svar inden 3 måneder.
Vi udgiver ikke digte og noveller.

  • Siri Aronsen

    Owner / Founder FORLAGET ARONSEN / MY FAVORITE PLANNER
    siri@forlagetaronsen.dk
    +45 2991 3778

  • Majse Stricker

    Editor / Social media / MY FAVORITE PLANNER /
    Executive Assistant
    majse@forlagetaronsen.dk

  • Jens W. Pedersen

    Editor
    jens@forlagetaronsen.dk

  • Simone Falkenberg

    Head of Customer Service / Office assistant
    kundeservice@forlagetaronsen.dk

  • Ida Anker

    Customer Service / Office assistant
    kundeservice@forlagetaronsen.dk

  • Anna Rølle

    Customer Service / Editorial assistant
    anna@forlagetaronsen.dk